Parkas

Spanguolės

Uogos. Čia spanguolių krūmai ne tik puoš projekto laisvalaikio erdves, jas tiesiog bus galima raškyti ir dėti į pintinę, o sugrįžus į namus sudžiovinti ar pagardinti pyragą.

Tvenkinys

Vanduo. Čia nepaprastai smagu įmerkti meškerę. Arba šiltuoju metų laiku į gaivų vandenį panerti kojas ir stebėti kaip raibuliuoja vanduo. Žiemą - užsidėjus pačiūžas mėgautis lengvu čiuožimu ar organizuoti ledo ritulio turnyrus.

Laužavietė

Ugnis. Čia vakarėjant kurentį ugnį su šeima, draugais ar bendraminčiais, apsigaubus vilnoniais pledais, su šiltos arbatos puodeliais ar skrudinant zefyrus, bus tikrai jauku. Laužai kuria savotišką magiją, traukia susiburti, sušilti, atsipalaiduoti ir nurimti.

Paplūdimys

Smėlis. Smėlyje galima atrasti daug paslapčių arba paslėpti baimes. Jį malonu liesti, stebėti ar formuoti iš jo įvairius statinius, "kepti" pyragaičius. Čia saulėtą vasaros dieną ant įkaitusio smėlio gera stovėti, prisėsti ir mėgautis tvenkinio atspindžiais.

Takai

Takeliai. Čia mediniai takeliai tarp šnarančių medžių, marguojančių spanguolių, užpildyti natūralios gamtos garsų vinguriuos laisvalaikio teritorijoje. Kartkartėmis jais keliaujant bus galima sutikti kaimynus, vaikštinėjančius su porele mopsų ar stumiančius vaikišką vežimėlį. 

Tenisas

Čia organizuodami teniso turnyrus bendruomenės nariai ne tik užsiims kūnui ir protui naudinga fizine veikla, bet ir puoselės draugystę. Tenisas suteikia aktyvumo, energingumo jį žaidžiantiems žmonėms, o bendravimas – vienybės pojūtį.

Lieptas

Čia galimybė mėgautis ramybe ir tyla įmerkus kojas į drungną vandenį taps maloniu ritualu. Vandens judėjimo stebėjimas išlaisvina mintis, atpalaiduoja ir suteikia ramumos jausmą. O galimybę šiltą vasaros dieną nuo liepto nerti į gaivų vandenį - turi tikrai ne kiekvienas.

Sūpynės

Čia adrenalinas susitinka su meditacija. Mažiesiems nauja ir smagu patirti, o didiesiems - prisiminti, kaip skraidė vaikystėje be baimės nukristi. Be to, monotoniškas judėjimas pirmyn ir atgal nuramina ir atpalaiduoja.

Krepšinis

Aktyvus sportas. Čia visų amžiaus grupių ir skirtingų sporto šakų mėgėjai tikrai ras sau tinkamą erdvę aktyviai judėti su šeimos ar bendruomenės nariais. Judėjimas labai svarbus ne tik kūno sveikatai, bet ir pozityvioms emocijos bei bendrystei.

Tinklinis

Čia visi bendruomenės nariai galės organizuoti tinklinio turnyrus, įtraukti savo draugus ir artimuosius. Komandinis sportas įtrauks įvairaus amžius projekto gyventojus, juk sirgalių palaikymas yra nepaprastai svarbus siekiant pergalių.

Vaikų žaidimo aikštelės

Turiningas, prasmingai leidžiamas laisvas laikas – vaikams tai aktyvi veikla ir nesibaigiantys žaidimai gryname ore. Čia vaikams nekils klausimas: - "Mama, ką man dabar veikti?".

Augmenija

Čia bus galima raškyti prisirpusias uogas, ilsėtis medžių pavėsyje, pinti smilgų vainikus, kasdien papuošti namus lauko gėlių puokštėmis ir grožėtis rytine rasa ant žiedų – žaluma čia visuomet įvairi ir artima.

Kviečiame registruotis į apžiūrą!

Pasirinkite laiką

Jūsų duomenys