Apie projektą

„Spanguolių takų“ projektas vystomas Riešėje, atokioje nuo triukšmo, tačiau lengvai pasiekiamoje vietoje su asfaltuotu keliu iki pat namų. Viso bus pastatyti 68 erdvūs (95-115 m2) vieno ar dviejų aukštų namai. Kiekvienas namas turės kiemelį (sklypo dydis apie 5-8,5 a), daugumos jų svetainės langai orientuoti į pietvakarius, kad būtų galima kartu stebėti saulėlydžius. Kurti darnią bičiulystę su kaimynais padės bendra laužavietė, tvenkinys, žaidimų bei sporto aikštelės ir kiti laisvalaikio įrenginiai. Projekto teritorija neatskiriama nuo ją supančios tikros lietuviškos gamtos, kurią priartins ir palei takelius pasodinti spanguolių krūmai.

Namai

Namai „Spanguolių takų“ projekte išplanuoti arti žemės – jie neaukšti ir erdvūs, kiekvieną supa sklypas, tad patogiai išsitekti galės visa šeima. Namų fasadų apdaila yra ne tik inovatyvi, bet ir ekologiška.

Teritorija

Beveik 6 ha teritorijoje pasodinti medžiai, spanguolių ir kiti krūmai, įrengti takai ir liepteliai, laužavietė, tvenkinys ir kitos neįprastos rekreacinės erdvės, nebūdingos daugeliui Lietuvoje vystomų privačių namų kvartalų. Čia viskas įkvepia sulėtėti, būti čia ir dabar, atkreipti dėmesį į gamtos grožį, dalintis juo su artimaisiais.

Pasiekiamumas

Vos kelios minutės kelio skiria projektą nuo parduotuvių, vaikų darželio, mokyklos, sporto klubo ir net žirgyno. Neužtruks ir Vilniaus centrą bei kelis didelius parkus pasiekti, tačiau projektas leidžia mėgautis pilnaverčiu gyvenimu neeikvojant energijos ir netolstant nuo namų.

Draugystė su gamta

Teigiamas gamtos poveikis fizinei ir psichologinei sveikatai yra neginčijamas. Pailsinti kūną bei mintis kviečia teritorijoje įrengtas 1,5 ha parkas, kuriame draugystės su gamta saitus tvirtinti galės tiek suaugę, tiek vaikai: buvimas natūralioje aplinkoje įkvepia ir ugdo.

Kviečiame registruotis į apžiūrą!

Pasirinkite laiką

Jūsų duomenys